Flexibilní, adaptabilní systém robotického vidění 2,5D

OnRobot
  • Rychlé a snadné doplnění vidění do robotických aplikací s jednosnímkovou kalibrací, rychlým programováním a bezproblémovou integrací chapadla
  • Dostupný, účinný systém 2,5D vidění nabízí vnímání hloubky pro předměty různé výšky nebo naskládané na sebe
  • Flexibilní, adaptabilní systém vidění montovaný na robota nebo mimo něj je ideální pro téměř všechny součinnostní aplikace
  • Snadné a vysoce spolehlivé nestrukturované aplikace třídění, vyzvedávání a umísťování pomocí robotického ramena

Proč OnRobot Eyes?

OnRobot Eyes usnadňuje a zpřístupňuje použití tohoto vidění pro téměř všechny součinnostní aplikace. Systém Eyes je ideální pro třídění různých předmětů, robotizaci CNC strojů pro manipulaci s kovovými díly definovanými podle vnějších rozměrů a mnoho dalších aplikací vyzvedávání a umisťování, kde je důležitá orientace.

Výhody a vlastnosti systému OnRobot Eyes

Se systémem OnRobot Eyes nyní můžete vytvářet snadné a velmi spolehlivé nestrukturované aplikace třídění, vyzvedávání a umísťování pomocí robotického ramena. Systém vidění Eyes lze namontovat na robotické zápěstí nebo mimo něj, s polohou přizpůsobenou vašemu použití, a bezproblémově jej integrovat do rozhraní robotu a chapadla pomocí systému OnRobot Quick Changer. Instalace je rychlá, takže jsou minimalizovány prostoje pro přechod na jiné výrobky nebo postupy. Jednosnímková kalibrace a rozpoznávání dílů trvají pouhé minuty a programování je intuitivní a rychlé. A díky pokročilému a dostupnému 2,5D vidění systému Eyes získáte vnímání hloubky a schopnost skládat díly na sebe, aniž by se zvyšovala složitost.

 

Intuitivní programování

Systém Easy One pro montáž s jakoukoliv přední značkou robotů pomocí softwaru, který se snadno instaluje a programuje, a dokáže je tedy nastavit i obsluha bez technických znalostí.

Jednosnímková kalibrace a rozpoznávání dílů

Kamera se kalibruje jednoduchým pořízením snímku pracovního povrchu. Poté se pořídí snímek jednotlivých dílů, které má systém detekovat.

Variabilní montáž na robotické zápěstí nebo mimo něj

Systém Eyes lze namontovat na robotické rameno nebo mimo něj. K dispozici je řada opakovaných konfigurací – kolem příruby robotu a orientace sklonu.

2,5D vidění s vnímáním hloubky

Vnímání hloubky se používá pro aplikace jako skládání na sebe nebo manipulace s předměty s různou výškou

Máte zájem nebo se jen chcete na něco zeptat?

Ozvěte se nám +420 724 377 336 Všechny kontakty